هُوَ الَّذي أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدي‏ وَ دينِ الْحَقِّ لِيُظْهِرَهُ عَلَي الدِّينِ کُلِّهِ وَ کَفي‏ بِاللَّهِ شَهيداً | سایت در حال تغییرات ظاهری میباشد!


۲۳۴×۶۰
۲۳۴×۶۰

گفتار نهم

گفتار نهمReviewed by سانتریفیوژ on Oct 23Rating: ۵.۰گفتار نهمآن روزی که آمـریـکـا از مـا تـعـریـف کـنـد ، بـایـد عـزا گرفـت . آن روز که کــارتر و ریگـان از مـا تـعـریـف کنند ، مـعلوم می شود در ما اشکالی پیدا شده اسـت .

خط امام (ره) از دیدگاه اصلاحات

امــــام خــــمـــــيـــنــــے ( رھ ) :

آن روزی که آمـریـکـا از ماتعریف کـنـد ، باید عـزا گرفـت . آن روز که کارتر و ریگان از ما تعریف کنند ، معلوم می شود در ما اشکالی پیدا شده اسـت .

صـحـیـفـه امـام / ج۱۸ / ص۲۴۲

تـوقـع نـداشـتـه باشیـد که آن ها از مـا تـعـریـفـــــــ کـننـد ، اگـر آن ها از مـنِ طـلـبـه و شمـا تـعـریـفــــــــــ می کـردنـد ، ســـاقـــطــــــ مـی شــدیــم .
صـحـیـفـه امـام / ج۱۷ / ص۳۵

اگـر چنـانچـه آمـریکـا از مـا تـعـريـفـــــــ کـنـد و روزنـامـه های آمریـکـا از مـا تـعـريـفــــــــ کـنـنــد ، آن وقـتــــ اسـتـــــ که بایـد مــردم بـگـوینــد ، قـضـیــه چیـستــــــــ ؟
صـحـیـفـه امـام / ج۹ /ص۵۲۷

بـخــشــے از گـــزارش كـمـيـسـيـــون اصـــل ٩٠ مــجــلـــس شــــوراي اسـلـــامــــــے :

تجـربـه دوران حاکـمـیـتـــــــ جریـان دوم خـرداد که جـورج بـوشِ پسـر هنـگـام تـرکــــــ کـاخ سـفـیـد آن را دورانـی خـوش خوانـد و از بـابـتـــــــ به پـایـان رسیـدن آن ابـراز تـاسـفــــــــــ کــرد ، آمـریـکـا و مـتـحـدانـش را به این نتـیجـه رسانـد که بهـتــریـن و کـوتـاه تریـن روش برای ایجـاد تـغـیـیـر در رفـتـار ایـران اسـلـامـی ، سـرمـایـه گـذاری بر روی جریـان ساختـار شکـن و غـربگـرای داخـل ایـران استـــــ که در طـول دوران گـفـتـمـــان اقـتـصـــادي و گـفـتـمـان سـيـاســـــي خود به خوبی نشان داده بود روش ها و اهـدافــــــــ خود را کاملـاً بر مـطـلـوبــــــــ ها و نیـازهای غـربــــــــ , مـنـطـبـق کرده استــــــــــ ؛

اصـــلـــاح طــلــــبــــان پـاســــــخ بــــدهــنـــد

شمـا كه مـدعـي پـيـروي از خطــ امــام خـمــيـنــــي (ره) هـسـتـيـد ، چرا وقتي دشمـن ، از شما راضـي و خـشنـود بود و خـشنـودي اش را صـراحتـاً ابراز كرد ، شما به رفـتارتـان شكــــــ نكـــرديـد

اصلـاً خــشـنـودي دشمـن از شما ، بابتـــــــ كدام خـوش خـدمــتـيــتــان به آنهــاستـــــــ

چـــرا دشمـن از امـــام خـمـيــنـي (ره) ، امــام خـامـنــه اي (ح) و ديگـران خـشـنـود نـبـــوده و نـيـســـتــــــــ
شــعــار پـيـــروي از خــطـ امــام (ره) ، با عــمــلـتـــان هــمــخــوانــي نـــــدارد ؛

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *